روش تمیز کردن کاشی و سرامیک دیوار | 10820


روش تمیز کردن کاشی و سرامیک دیوار

تمیز کردن دیوارهای روغنی:

تمیز کردن دیوارهایی که رنگ روغنی دارند هم سریع تر و هم آسان تر از دیوارهایی است که رنگ پلاستیکی دارند. برای پاک کردن این دیوارها می توانید از محلول زیر استفاده کنید. یک لیتر آب گرم را با ۲ قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی و ۱ قاشق آمونیاک ترکیب کنید و با یک تکه ابر روی دیوارها بکشید. فقط توجه داشته باشید که هنگام استفاده از این پاک کننده از دستکش استفاده کنید.

تمیز کردن کاشی و سرامیک:

یک پیمانه آمونیاک، یک چهارم پیمانه جوش شیرین و یک دوم پیمانه سرکه را در یک سطل آب داغ مخلوط کنید و روی کاشی ها و سرامیک ها بکشید. از این فرمول برای پاک کردن دیوارهای رنگ روغنی نیز می توانید استفاده کنید.

 

 

پاک کردن سفیدک های روی کاشی و سرامیک:

اگر یک تکه لیموترش و یک پنبه آغشته به سرکه را روی این لکه ها بکشید از بین خواهد رفت.

تمیز کردن لکه شمع از روی کاغذ دیواری:

ابتدا با قرار دادن تکه ای یخ روی محل مورد نظر پارافین را جدا کنید. سپس یک تکه کاغذ مومی را روی پارافین باقی مانده قرار دهید و روی آن را اتوی گرم بکشید.

اگر اجاق گاز شما کثیف شده و نمی خواهید از مواد شیمیایی و محصولات آماده استفاده کنید، می توانید نیم پیمانه آب داغ را با نصف پیمانه جوش شیرین خوب مخلوط کرده و با یک برس نرم روی جرم های اجاق گاز بمالید. پس از ۱۵ دقیقه نیز آن را با پارچه ای تمیز کنید. همچنین می توانید ۳ قطره مایع ظرفشویی و ۵ قاشق غذاخوری جوش شیرین و ۵ قاشق سرکه سفید را مخلوط کرده و خوب به هم بزنید تا خمیری نرم درست شود. حالا این خمیر را به محلی که جرم گرفته بمالید و پس از ۱۵ دقیقه آن را تمیز کنید. مطمئن باشید اجاق گاز شما تمیز و براق خواهد شد.

تلفن چه در خانه و چه در محل کار مورد استفاده افراد مختلف قرار می گیرد. بنابراین مکانی مناسب برای قرار گرفتن انواع آلودگی و میکروب است اما برای این که گوشی تلفن شما پاک و تمیز باشد، می توانید یک یا دو مرتبه در هفته با استفاده از پنبه ای آغشته به الکل، تلفن را تمیز کنید.

بازدید : 2298
سایت
آگهی استخدام سراسر کشور
پربازدیدترین مطالب


ساعت
ساعت